Szkoła Podstawowa

Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego nr 2 w Krakowie

Niezmiernie miło jest nam Państwa poinformować, że I Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego Małopolskiego Centrum Edukacji  zostanie przekształcone w Niepubliczną Szkołę Podstawową z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego nr 2 w Krakowie.
 
Posiadając wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu różnego typu placówek (żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe szkoły językowe, gimnazja), stawiamy sobie za cel bezpieczeństwo oraz wszechstronny rozwój naszych Uczniów. Każdy Uczeń naszej szkoły może liczyć na wysoce zindywidualizowane podejście do jego potrzeb i aspiracji.
 
Tutaj nikt nie przejdzie obojętnie obok jego oczekiwań. Wynika to z prostego faktu – oddziały w naszych szkołach są niewielkie, a nauczyciele rzeczywiście blisko uczniów.
 
Nie ma tu miejsca na wielkie korytarze, tłum i anonimowość. Nie ma niezdrowej rywalizacji o stopnie.Wszyscy tworzymy jeden zgrany zespół i wspieramy się wzajemnie. W naszych Szkołach najistotniejsze jest rzetelne przekazywanie wiedzy, wzbudzenie świadomości potrzeby zdobywania wiedzy oraz wykształcenie umiejętności przydatnych w samokształceniu.
 
W roku 2017/2018 prowadzimy rekrutację do:
 

REKRUTACJA:

KARTA INFORMACYJNA UCZNIA – POBIERZ
PODANIE – POBIERZ
REGULAMIN REKRUTACJI - POBIERZ
 
 
Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego nr 2 w Krakowie
ul. Na Błonie 15b
30 -147 Kraków
tel. 12 637 27 07
 

 

O szkole

Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego nr 2 w Krakowie jest szkołą prywatną z uprawnieniami szkoły publicznej.

Zapewniamy:
  • profesjonalną kadrę trenerską,
  • opiekę najlepszych specjalistów,
  • doskonale przystosowaną bazę sportową,
  • wysoki poziom nauczania,
  • wsparcie w karierze sportowej,
  • organizację obozów szkoleniowych,
  • udział w zawodach wysokiej rangi.

Staramy się brać pod uwagę wszelkie sugestie uczniów oraz rodziców, ponieważ chcemy, by okres nauki w gimnazjum był czasem wytężonej pracy umysłowej, przy jednoczesnym zadowoleniu ucznia z tego co robi. Uczeń powinien przeżyć pobyt w gimnazjum w poczuciu sukcesu!

Kontakt z nami

Niepubliczna Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego nr 2 w Krakowie

Małopolskiego Centrum Edukacji
ul. Na Błonie 15b
33-332 Kraków
tel. 12 637 27 07

Lokalizacja